Falanga Team

Forum klanu Falanga team


#1 2010-02-07 23:01:13

Fregata

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 8
Punktów :   

Bronie

W tym temacie  wymieniamy swoją ulubioną broń , jej plusy i minusy  i jak nią grać.

P.S - Jeśli ktoś chce , może wymienić kilka .

Offline

 

#2 2010-02-09 15:43:41

Szarzasty

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Bronie

Ja napisze tak jak myśle...
Spass: nie warto go brać na dużych mapkach itak mało co sie z nim zrobi

Barret:Najlepiej strzelać z ziemi i jeśli ktoś ma cela napewno trafi... Jeśli chcecie walić z powierza radze się położyć w powietrzu chwileczkę poczekać tak około 1.5 sekundy i napewno sie trafi (ja zawsze trafiam)
Barret jest najlepszy w defensywie.

M79: Ja bym na duzych mapkach tym nie grał .... zreszta w ogóle tym nie gram...

Minigun:aby kogoś zabić najlepiej zrobić to mniej wiecej z bliska i się położyć

Minimini/ ak74 : poprostu strzelasz xD

Styler: najlepsza broń z karabinów najlepiej do ataku, w defensywie lepszy barret xD

Ruger: Nie wiem nigdy tym nie grałem-.-

Desert Eagle: fajny "pistolecik" duże dmg zawsze się sprawdzi jak się ma cela

Offline

 

#3 2010-02-11 09:16:19

Sig PL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Bronie

Ak47 : fajna bron. Ma duzy 40 strzałowy magazynek (w real mode 35). Dobra celnosc, kilka celnych strzalow (7 - 10) i goscie leza. Wada kałacha jest dosyc długie przeladowanie i zwykle snajperzy tylko na to czekają.

Steyer AUG: rownierz niezła broń. Magazynek jest zdecydowanie mniejszy 25 strzałów. Z celnością terz nie jest najlepiej jak się lata albo biegnie. Pomaga kucanie i lezenie. Jednak plusem jest trochę szybsze przeladowanie.

Ruger : strzelba podobna do snajperki. Bardzo szybkie przeladowanie, duza predkosc pocisku ktorego trudno uniknac. Niestety mamy duzo mniejszy magazynek, nie musimy jednak czekac na przeladowanie tak dlugo jak przy snajperce. Rownie dobra celnosc.

Ostatnio edytowany przez Sig PL (2010-02-15 19:14:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ftims.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.kaliszfoto.pun.pl www.motofani-podkarpacie.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl